xMarek : Na wsi żyję

Sprawki okiem katolika - jakie macie zdanie nt tego podcastu?

Przypuszczam, że blogerzy "Szkoły" znają Sprawki Pana Mysiora. Zapraszam do zapoznania się z moimi spostrzeżeniami i do podzielenia się Waszymi.

Dziś mamy wysyp takich samozwańczych apologetów, którzy i mają coś do powiedzenia, ale nie zdają sobie sprawy, że utknęli gdzieś między Chrystusem a Kościołem. I tym samym, choćby nie wiem, jak bardzo się starali, są w opozycji do Pana Jezusa i Jego Kościoła.

tagi: kościół  jedność  sprawki  dawid mysior  wspólna droga

xMarek
9 grudnia 2023 23:16

Komentarze:

valser @xMarek
10 grudnia 2023 05:43

Facet wystylizowany na diabla z wlaczonym trybem rozumnego, porannego kaznodziei. Mnie to jednak nie oslabia. Zasluguje na chrzescijanskiego klapsa, zeby mu sie busola namagnesowala.

xMarek @xMarek
10 grudnia 2023 13:58

Zasluguje na chrzescijanskiego klapsa, zeby mu sie busola namagnesowala.

Ha ha ha! To się Panu udało sformułowanie!

Pan Mysior ma zadatki na didaskalosa, i daj Mu Panie Boże, by nim został. Ale do tego potrzeba wysiłku, pokory, doświadczenia Bożego miłosierdzia. I żeby nie było - to coś, czego w istocie rzeczy potrzebuje każda córka i syn Kościoła.

mikklatka @xMarek
11 grudnia 2023 09:05

Nie znam Sprawek Dawida Mysiora. Wszedłem teraz na jego youtube i tam w nagłówku przeczytałem: "Witam Cię Człowieku Rozumny". Ta kokieteria wystarczy, by mu od razu podziękować.